Falco

Naam Falco v. ’t Patriez’n Laand
Roepnaam Falco
Ras Grote Munsterlander
Geb. datum 11-3-1998
Overleden datum 6-9-2011
Vader Delf Chamavia
Moeder Delfi v. ’t Patriez’n Laand
Fokker S.J.F. de Ruiter
Gezondheid HD TC , oogonderzoek ; Vrij
Exterieur Uitmuntend
Werk KNJV diploma C en B,  HZP en VJP                             Veldwedstijden: Jeugd voorjaar 1e Goed                  Kampioensklasse Voorjaar: 3e Zeer Goed                                                             Kampioensklasse najaar: 1e Zeer Goed
Dekkingen 5 dekkingen

 

 

Exterieur
Datum Organisator/Plaats Klasse Resultaat
20-3-1999 Kampioensclubmatch NGMV , Waalwijk Jeugd Goed
28-5-2000 Tentoonstelling Den Bosch Gebruikshonden Uitmuntend Res. CAC-CACIB
24-4-2000 Tentoonstelling Leeuwarden Gebruikshonden Goed
13-5-2000 Tentoonstelling Goes Gebruikshonden 1e Zeer Goed
3-6-2000 Kampioensclubmatch NGMV , Waalwijk Gebruikshonden 1e Zeer Goed
8-6-2002 Kampioensclubmatch NGMV , Barchem Gebruikshonden 2e Uitmuntend
14-6-2003 Kampioensclubmatch NGMV , Barchem Gebruikshonden 4e Goed
30-11-2003 Jonge hondendag NGMV (nestkeuring nest Falco) nvt Uitmuntend
26-6-2005 Kampioensclubmatch NGMV , Wekerom Gebruikshonden 2e Zeer Goed
Aanlegproef
Datum Organisator/Plaats Klasse Resultaat
20-3-1999 NGMV te Garderen nvt Uitmuntend
Duitse Proeven
Datum Organisator/Plaats Klasse Resultaat
17-4-1999 VJP te Aurich Duitsland VJP 72 punten
25-9-1999 HZP te Wietmarchen HZP 160 punten
KNJV proeven
Datum Organisator/Plaats Klasse Resultaat
21-8-1999 NCEF te Haaften nvt C diploma
13-8-2005 NCEF te Haaften nvt B diploma
3-9-2005 KNJV gewest Delta, Maasvlakte nvt B diploma
19-8-2006 NGMV te Haaften nvt C diploma
2-9-2006 KNJV gewest Delta, Maasvlakte nvt C diploma
Veldwedstrijden
Datum Organisator/Plaats Klasse Resultaat
9-10-1999 NGMV te Hoofdplaat Jeugd najaar Goed
5-4-2000 Epagneul Breton, Beegden Jeugd voorjaar 3e Goed
?? 2000 Weimarse Staande Hond, Ijzendijke Jeugd voorjaar 1e Goed
29-4-2000 Weimarse Staande Hond, Steenbergen Jeugd Voorjaar Goed
20-10-2000 Weimarse Staande Hond, Zoutkamp Kampioensklasse najaar Eervolle vermelding
23-3-2002 Drentsche Patrijshond Kampioensklasse voorjaar 2e Goed
21-9-2002 Drentsche Patrijshond, Dirksland Kampioensklasse najaar Eervolle vermelding
22-10-2002 Drentsche Patrijshond, Vogelwaarde Kampioensklasse najaar Eervolle vermelding
16-9-2004 Epagneul Francais, Burgh Haamstede Kampioensklasse najaar 1e Zeer Goed
23-9-2004 Heidewachtelvereniging, Goedereede Kampioensklasse najaar Goed
4-10-2004 NGMV te Hoofdplaat Kampioensklasse najaar 1e Zeer Goed
21-10-2004 Epagneul Francais, ? Kampioensklasse najaar Eervolle vermelding
22-9-2005 Heidewachtelvereniging, Goedereede Kampioensklasse najaar 3e Zeer Goed
1-10-2005 Drentsche Patrijshond, Westernieland Kampioensklasse najaar 2e Zeer Goed
5-10-2005 Weimarse Staande Hond, Numansdorp Kampioensklasse najaar 2e Goed
18-3-2006 Drentsche Patrijshond, Tilburg Kampioensklasse voorjaar 3e Zeer Goed
14-10-2006 NGMV te Hoofdplaat Kampioensklasse najaar 2e Goed
22-9-2007 Heidewachtelvereniging, Fijnaart Kampioensklasse najaar 2e Goed
6-10-2007 NGMV te Hoofdplaat Kampioensklasse najaar 1e Goed
Dekkingen
Datum teef resultaat
26-12-2001 Lesly van het Exelse Veld teef leeg gebleven
12-10-2002 Eijke v. ’t Proostmeer 11 pups: 1 doodgeboren, 7 reuen en 3 teven.
16-1-2003 Kim van het Exelse Veld 7 pups ; 3 reuen en 4 teven
17-6-2003 Inu van de Achterste Steeg 8 pups, 3 reuen en 5 teven
16-11-2003 Esra van het Meeckenesch 8 pups; 5 reuen en 3 teven